Eccobet
|
Regjistrohu
|
Harrova: Fjalëkalimin
Login
Futboll
Handikap Aziatik
 Informacion
Pyetje dhe Pergjigjje
Futboll: Info mbi Rubrikat
Tabela e Handikapit Aziatik
Tenis: Info mbi Rubrikat
Bastketboll: Info mbi Rubrikat
Gara: Info mbi Rubrikat
Live: Info mbi Rubrikat
Limitet
Depozita
Kontaktoni
Rregullat e Lojes
Kartat Rimbushese
Terheqje
Termat & Kushtet
Rezultate
Rezultate Live
Download Skedinen
Top Channel 701
Ndalohet faqja nen 21 Vjec
Basti me i luajtur 500 per 500 Lek
Basti me i luajtur 500 per 500 Lek
Lading...
 Lajme
Parashikim: Atletico Madrid - Chelsea
Barça ia mësyn David Luizit
Kroos: Guardiola, i ndryshëm nga të tjerët
Portieri i huazuar te Los Colchoneros pohoi se Blutë e Londrës konsiderohen favoritë, por këtë status kishte edhe Barça që u eliminua pikërisht nga Atletico.
Spanjë / Real Madrid i fiksuar pas Suarez, alternativa është Aguero
• Regullat e Lojes
• Karta Rimbushese
• Terheqje
• Termat & Kushtet